Adres
Ertuğrulgazi Mah. Su Yolu Cd. Aytaş Konutları A Blok Apt No 157/5 Şahinbey/GAZİANTEP
Telefon
+90 (507) 447 10 44 ,
Hakkımızda

Hakkımızda

5

Yılı Aşkın
Tecrübe

Kurumsal

Hakkımızda

FMS SOLAR Mühendislik Enerji olarak 5 yıla yakın süreçte edinilen bilgi ve tecrübelerle 2015 yılında elektrik otomasyon, proje, taahhüt ve yenilenebilir enerji sistemleri faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Uzman mühendislerden oluşan personeli ve profesyonel hizmet yönetim süreci ile zorlu şartlarda bile ilkemiz olan “Taahhüt ettiğimizi zamanında teslim” sözümüzü yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.

FMS SOLAR Mühendislik Enerji müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir. Bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

Firmamızdan her konuda malzeme temini, işçilik, anahtar teslim işler olacak şekilde teklif talep edebilirsiniz. Elektrik mühendislik uygulamaları ihtiyaçlarınızda her türlü keşif hazırlama, ön proje hazırlama vb. işleri koşulsuz şartsız FMS SOLAR Mühendislik Enerji bir partner olarak görerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.